מחשבון BMI

המודעות לבריאות ולביצוע כושר גופני עלתה מאד בשנים האחרונות. זו הסיבה שציבור רחב מקפיד על תזונה מאוזנת, הכוללת את כל אבות המזון ובנוסף לכך מבצע פעילות ספורטיבית כמו רכיבה על אופניים, צעידה, ריצה, אימון במכשירי כושר ועוד.

מחשבון BMI

אחד מהמדדים החשובים הוא BMI ואפשר לבצע את החישוב בדרך פשוטה. כל גבר או אישה נשקלים ובהתאם למשקל גופם הם מחלקים זאת לגובה שלהם בריבוע. התוצאה המתקבלת היא מסת הגוף ועל פי פרמטרים שונים כמו גילו של האדם, אפשר לדעת אם משקלו הוא תקין, אם הוא סובל מתת משקל או לחלופין מעודף משקל.

החשיבות של ביצוע מדד זה היא כדי להיות מודעים אם קיימים סיכונים בריאותיים לכל אדם שמקפיד על התזונה ועל הכושר שלו. בזכות מחשבון BMI אפשר לדעת אם קיים סיכון של מחלות כליה, מחלות לב, חשש לסוכרת, אירוע מוחי, מחלות כלי דם ועוד.

זו הסיבה שמתאמנים רבים מודעים לחשיבות של מחשבון BMI ומבצעים תחשיב זה מעת לעת, כדי לדעת את מצבם הבריאותי ולטפל בכך לפי הצורך.

אימונים ספורטיביים

כל אדם נהנה מפעילות ספורטיבית שהיא אהובה עליו, יש מי שאוהב לצעוד סביב השכונה בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב שבהן הטמפרטורה היא קרירה ואין הרבה לחות. אחרים מעדיפים לצאת לריצה והם מתאמנים בריצה למרחקים קצרים או ארוכים וזאת בהתאם ליכולות שלהם.

חלק ניכר מהציבור נרשם כמנוי בחדר כושר ושם הוא מבצע תרגילים שונים על מכשירי כושר מתקדמים כמו מולטיטריינר שמאפשר לבצע באמצעותו אין ספור תרגילים, להרים משקולות במשקלים שונים וגם לבצע תרגילים שונים באמצעות אביזרים כמו גומיות TRX בדרגות השונות.

מכשירי כושר בבית

אחד הרעיונות המוצלחים ביותר הוא לקנות מכשירי כושר הביתה ולהתאמן עליהם באופן קבוע. מתזמנים שעה מסוימת לאורך היום שהיא נוחה למטרה זו ומבצעים אימונים על מסלול הליכה, מסלול ריצה, ספת כושר, אליפטי ביתי ומכשירים נוספים שמתאימים לביתו של כל מי שמעוניין להקפיד על הכושר הגופני שלו.

המגמה של רכישת מכשור כושר הביתה התגברה מאד בעת מגפת הקורונה, כאשר המתאמנים לא יכלו לצאת לחדר הכושר והם רכשו ציוד ביתי וכך שמרו על הכושר האישי גם בימים הייחודיים הללו. זו הסיבה שכאשר המתאמנים עשו בדיקה באמצעות מחשבון BMI הם ראו שאין שינוי מהותי בתוצאות ואף על פי שלא בוצעו אימונים בחדר הכושר, השימוש במכשור הביתי עשה עבודה מעולה.

רוצים שנארגן עבורכם טיול אופניים? רוצים להצטרף לקבוצות רכיבה? מלאו את הפרטים הבאים:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

פורסם בקטגוריה כתבות. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

סגור לתגובות.