מכנסי רכיבה

רכיבה על אופניים היא תחביב מענג – אבל גם פעילות גופנית שכרוך בה מאמץ. מכנסי רכיבה לאופניים יבטיחו לנו רכיבה חלקה, נוחה ונעימה, ללא שפשפות וצרות אחרות.

מכנסי רכיבה לאופניים ניתן למצוא בכל חנות אופניים המכבדת את עצמה – ובשפע. כל הגדלים, כל הצבעים, כל הגזרות וכל מה שצריך כדי להפוך מכנס רכיבה לאופניים לחלק בלתי נפרד מהגוף שלנו ולהבטיח דיווש בכיף.

על מה צריך להקפיד כשרוכשים מכנסי רכיבה לאופניים?

ישנם מספר דגשים עליהם חשוב להקפיד כשרוכשים מכנסי רכיבה לאופניים:

א. בד נושם – מכנס רכיבה לאופניים חייב לנשום, כלומר לאפשר לזיעה שנוצרת במהלך הרכיבה להתנדף, ולא להידבק לגוף (גם כדי למנוע את התחושה הלא נעימה, וגם כדי למנוע סכנת הצטננות וכו')

ב. רפידות – רכיבה על אופניים מתבצעת, באופן טבעי, בישיבה, לעיתים לזמן ממושך. כדי להפוך אותה לנוחה יותר, ובעיקר כדי למנוע שפשפות, מוסיפים באזורים מסוימים רפידות. רפידות אלה הן אנטי בקטריאליות

ג. מספר הפאנלים – מכנס רכיבה לאופניים מורכב מפאנלים, שמטרתם לאפשר התאמה מקסימלית בין המכנסיים לבין הגוף בכל תנוחת רכיבה. ככל שיש יותר פאנלים כך המכנסיים איכותיים יותר ומאפשרים היצמדות טובה יותר.

ד. פסי סיליקון – מצמידים את המכנסיים למותניים ומונעים מהם לטפס במעלה הגוף.

כמובן שאחרי שמתייחסים לצד הפרקטי של המכנסיים, אפשר (ורצוי…) להתייחס גם לצד האסתטי. מכנסי רכיבה לאופניים הם פריט אופנה צבעוני ומרשים, המשדרג את המראה של הרוכבים פלאים.

אגב, ההבדלים בין מכנסי רכיבה לאופניים של גברים לאלה של נשים הם בעיקר באזור שבין הירכיים למותניים – הגזרות הנשיות, באופן טבעי, צרות יותר.

איך לכבס מכנס רכיבה לאופניים?

מכנסי רכיבה איכותיים הם מוצר לא זול, וכדאי מאוד לעשות כל מאמץ לשמור עליהם. בפרט רצוי להקפיד במלואן על כל הנחיות הכביסה המופיעות על התווית של המכנסיים. ישנם מכנסיים שאסור לכבסם במכונה, אלא ביד בלבד (ולא לסחוט בחוזקה!) ומכנסיים אחרים מתאימים לתוכניות כביסה עדינה (ובטמפרטורה של לא יותר מ-30 מעלות). גם נוזל הכביסה שבו משתמשים צריך להיות עדין, ורצוי מאוד למנוע גם מפגש בין מכנסי רכיבה לאופניים לבין מייבש כביסה.

למידע נוסף על אביזרים לאופניים.

רוצים שנארגן עבורכם טיול אופניים? רוצים להצטרף לקבוצות רכיבה? מלאו את הפרטים הבאים:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

סגור לתגובות.