כפפות רכיבה

כפפות רכיבה לאופניים הן חלק בלתי נפרד מהתלבושת של כל רוכב אופניים המכבד את עצמו, ובפרט רוכבים שעבורם הדיווש הפך לדרך חיים ומי שמבחינתו אין טעם כלל לעלות על אופניים אם לא רוכבים עליהם כמה עשרות ק"מ.

כפפות רכיבהכפפות רכיבה לאופניים מסווגות בהתאם לכמה פרמטרים: כפפות ארוכות מול קצרות (כלומר, כפפות לאופניים המכסות גם את האצבעות לעומת כאלה שלא), כפפות המיועדות לרכיבת כביש לעומת כפפות רכיבה לאופניים שדוהרות בשטח, כפפות לחורף וכפפות לקיץ (כפפות החורף אטומות לחלוטין, על מנת למנוע חדירת מים, ואלה של הקיץ לא) – וישנם עוד סוגים.

בכל חנות אופניים ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את הכפפות שעונות בול לצרכים שלכם.

למה בעצם צריך כפפות לאופניים?

כפפות רכיבה לאופניים ממלאות שלושה תפקידים חשובים: האחד, מניעת אי נוחות כתוצאה מאחיזה ממושכת בכידון, או בגלל זעזועים שעוברים מהכביש  או השטח לכידון וממנו לידיים; השני, הגנה במקרה של נפילה (ידיים הן איברים רגישים מאוד וכשנופלים מהאופניים – ואין רוכבים שלא נופלים אף פעם – האינסטינקט הוא להגן על הגוף עם הידיים. כפפות רכיבה לאופניים יגנו על הידיים ויסייעו להן להגן על הגוף); והשלישי, במהלך החורף, לשמור על הידיים מפני הקור (הידיים לא שותפות כמעט למאמץ ולכן אינן מתחממות כך שטמפרטורות נמוכות עלולות להזיק להן).

כפפות רכיבה לאופניים – לא קונים לפני שבודקים

כפפות לאופנייםכשרוכשים כפפות רכיבה לאופניים כדאי לבדוק האם יש בהן הגנה ייעודית למפרקי האצבעות, האם יש בהן הדפסי סיליקון באזור הכריות של האצבעות (לשיפור האחיזה בידיות), האם הן מעניקות לידיים את האוורור הדרוש להן, האם הריפוד בכף היד מעניק לאזור רגיש זה את התמיכה הנדרשת, האם יש להן כיסוי מגבת המאפשר ניגוב זיעה בקלות, והאם הן לא כבדות מדי ולא קשיחות מדי. כפפות לאופניים שניתנות לכביסה יאפשרו לכם לשמור עליהן נקיות וימנעו הצטברות חיידקים.

והכי חשוב, כמובן, למדוד את הכפפות ולוודא שהן יושבות בול על הידיים – לא לוחצות מדי ולא משוחררות מדי. כך תדעו בוודאות שהידיים שלכם זוכות לכיסוי הטוב ביותר, כזה שיבטיח חווית רכיבה מהנה, נוחה ובטוחה.

למידע נוסף על אביזרים לאופניים.

רוצים שנארגן עבורכם טיול אופניים? רוצים להצטרף לקבוצות רכיבה? מלאו את הפרטים הבאים:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

סגור לתגובות.