חולצת רכיבה

היא כל כך יפה עד שיש מי שמתחיל לרכב על אופניים רק כדי שיוכל ללבוש אותה – חולצת רכיבה לאופניים. אבל חולצה כזו היא לא רק תאווה לעיניים אלא גם אביזר הכרחי לרוכבים המבלים שעות רבות בדיווש, ומאפשרת להם רכיבה חלקה יותר ויעילה יותר (גם מי שנהנה מזמן איכות מצומצם יותר עם האופניים, יכול להפיק תועלת מחולצת רכיבה לאופניים, כמובן).

הטכנולוגיות בהן משתמשים לייצור חולצת רכיבה לאופניים הן המתקדמות ביותר שיש, והן מספקות מענה גם לצורך של הרוכבים בביגוד אווירודינמי (על מנת שהשפעת החיכוך עם האוויר על מהירות הרכיבה תהיה מינימלית) ובביגוד ארגונומי, על מנת להתאים לגוף באופן הטוב ביותר האפשרי – כך שהרוכב כמעט שוכח שיש עליו חולצה (ורק מבטי ההתפעלות מהסביבה בשל יופייה של החולצה מזכירים לו אותה…)

חולצת רכיבה לאופניים – דגשים

המבחר הגדול ומגוון הדגמים והאפשרויות של חולצות רכיבה לאופניים עלולים לבלבל את מי שמעוניין לקנות חולצת רכיבה לאופניים.

מעבר לבחירת הגודל המתאים והצבעים המחמיאים ביותר, חשוב לשים לב לכמה מרכיבים שבזכותם ההנאה מהרכיבה תהיה מקסימלית: חולצת רכיבה לאופניים צריכה להיות מיוצרת מחומר המאפשר לזיעה להתנדף, ובנוסף שיהיו בה אזורי אוורור בבתי השחי – כך שהזיעה לא תידבק לגוף (דבר שגם יוצר תחושה לא נעימה וגם עלול להזיק לגוף); פס סיליקון שמונע מהחולצה לזוז במהלך הרכיבה ולמעשה מצמיד אותה לגוף יתקבל אף הוא בברכה; פסים זוהרים ישפרו את הנראוּת – דבר חשוב במיוחד למי שמרבה לרכב בכבישים ובשעות החשיכה; וכיסים בגב מאפשרים נשיאת חפצים חשובים (סלולארי וכו') מבלי לפגוע באווירודינמיות.

לרכב חכם בשמש

ישנן חולצות רכיבה לאופניים שהבד שלהן חוסם 98% מקרינת השמש (קרני ה- UVA וה- UVB). חולצות אלה ניתן להשיג בכל גודל, כולל לילדים שכבר מדוושים או לתינוקות שההורים שלהם מרכיבים אותם – והן מסייעות להגן על עור הרוכבים מפני ההשפעות השלילות של השמש.

לטובת מי שמעדיף בקיץ חולצות רכיבה לאופניים עם שרוולים קצרים, ניתן לרכוש גם שרוולי הגנה מהשמש – פתרון מעולה למי שלא רוצה לרכב עם חולצה ארוכה ועדיין לא לחשוף את הידיים לקרינה רבה. שרוולים אלה, בנוסף להגנה מקרני השמש, מאפשרים נידוף זיעה, נצמדים ליד ולא מורגשים כלל (בזכות האלסטיות) – והם גם יפים ומשתלבים היטב במראה הכללי.

למידע נוסף על אביזרים לאופניים.

רוצים שנארגן עבורכם טיול אופניים? רוצים להצטרף לקבוצות רכיבה? מלאו את הפרטים הבאים:

השם שלך (חובה)

הדואר האלקרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

סגור לתגובות.